Anastasia Beverly Hills jaką paletę wybrać?

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu

1
Anastasia Beverly Hills jaką paletę wybrać?

Wszystko co można kupić dzieli się na tańsze i droższe, nie inaczej jest z kosmetykami, a w tym konkretnym przypadku paletami. Palety marki Anastasia Beverly Hills zaliczane są do tych z wyższej półki, a żeby nabyć paletę tej marki trzeba zainwestować co najmniej sto złotych. Czy warto postawić na paletę marki Anastasia Beverly Hills?

1. Anastia Beverly Hills Sultry

Kupując tę paletę otrzymamy czternaście bardzo mocno napigmentowanych cieni do powiek. W palecie nie zabrakło matowych, satynowych i metalicznych odcieni. Wybierając paletę Anastasia Beverly Hills Sultry masz pewność, że wykonasz nią każdy typ i rodzaj makijażu. Wśród zalet możemy także wymienić bardzo schludne i ładne opakowanie palety, piękne błyski i ogólną jakość, która jest na wysokim poziomie.

2. Anastsia Beverly Hills Soft Glam

Kolejna propozycja od Anastasii Beverly Hills, czyli Soft Glam. W tej palecie także znajdziemy 14 cieni do oczu, które wyróżniają się na tle tańszych palet trwałą formułą. Idealna, żeby wykonać mocniejszy makijaż wieczorowy, ale swoje zastosowanie znajdzie również do lżejszego typu makijażu, na przykład dziennego.

Równie przydante informacje odnajdziesz na portalu: https://la-style.pl/

3. Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

Nie będzie zaskoczeniem, że w tej palecie również znajdziemy 14 cieni. Cienie, które znajdują się w tej palecie wyróżniają się niebanalną kolorystyką, gdzie dominują bordowe i neutralne barwy. Bez żadnego problemu wykonasz dzięki niej wymarzony makijaż, czy to dzienny, okolicznościowy, czy wieczorowy.

Decydując się na zakup palety marki Anastasia Beverly Hills, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 200-250zł, ale z pewnością, jest to dobra inwestycja, ponieważ palety tej marki wyróżniają się wysoką jakością, świetną pigmentacją, niebanalnymi kolorami cieni czy niemalże idealnym blendowaniem cieni.


Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
1
Katarzyna Wiśniewska
Od czasu do czasu lubię coś napisać, stąd moja obecność na portalu. Pasjonatka mody, na co dzień zajmująca się zawodowo social mediami. No i kocham podróże!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *