Inglot Freedom System – pomysł na swoją oryginalną paletę cieni

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu

0
Inglot Freedom System – pomysł na swoją oryginalną paletę cieni

Inglot Freedom System – o co w tym chodzi?

Inglot Freedom System to pomysł na stworzenie swojej własnej, oryginalnej palety cieni do powiek. Producent proponuje nam zakup magnetycznej kasetki dostępnej w różnych rozmiarach, a do tego osobno, pojedynczych cieni do powiek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć swoją indywidualną kompozycję cieni dobraną do naszych osobistych preferencji. Cena jednego cienia wynosi około 18 zł, natomiast trzech odcieni umieszczonych w jednym cieniu – ok. 23 złote. Sama paleta o standardowych wymiarach to koszt ok. 39 złotych. Produkty możemy dostać w każdym sklepie stacjonarnym Inglota lub na ich stronie interentowej.

Zajrzyj na: https://www.namaksie.pl/

Inglot Freedom System – dlaczego warto?

Pomysł na stworzenie takiej indywidualnej paletki będzie idealną propozycją dla osób, które chcą mieć pod ręką wszystkie swoje ulubione kolory cieni zamknięte tylko w jednej kasetce. Często zdarza się tak, że podczas zakupu danej palety cieni do powiek, nie wszystkie odcienie nam odpowiadają i od razu wiemy, że raczej nie będziemy ich używać. Innym argumentem przemawiającym za stworzeniem swojej indywidualnej palety będzie fakt, iż czasem chcemy dokonać zakupu tylko poszczególnych cieni, których kolory wpadły nam w oko. Poszukujemy wtedy takich samych lub podobnych odcieni i niekoniecznie mamy wtedy ochotę kupować całą paletę za wysoką cenę. Idealnym rozwiązaniem będzie wtedy zakup takiej kasetki wypełnionej cieniami wybranych według własnych preferencji.

Zobacz równiez: Pomysł na prezent wesołe skarpetki

Inglot Freedom System – a co z jakością?

Cienie z Inglota są duże, przez co na pewno starczą nam na bardzo długo. Myślę, że jakość jest adekwatna do ich ceny i wielkości. Nie jest, to może, taka jakość, jaką oferuje nam np. Anastasia Beverly Hills, czy Huda Beauty, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku zakupu mamy możliwość komponowania cieni tak, jak chcemy. Dodatkowo cienie są duże, dobrze się blendują i raczej nie bardzo się osypują. Przy ich użyciu możemy stworzyć fajny makijaż dzienny lub wieczorowy, który powinien spełnić nasze oczekiwania, dlatego myślę, że warto przyjrzeć się jej bliżej.


Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Katarzyna Wiśniewska
Od czasu do czasu lubię coś napisać, stąd moja obecność na portalu. Pasjonatka mody, na co dzień zajmująca się zawodowo social mediami. No i kocham podróże!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *