Najlepsze palety do 50zł

1 min. zajmie Ci przeczytanie tego artykułu

0
Najlepsze palety do 50zł

Jeśli szukasz oszczędności, a potrzebna jest Ci tania i zarazem dobra paleta, warto postawić na nasze propozycję. Większość kobiet, która lubi się malować, nie szuka oszczędności przy zakupie palety, ale czasami sytuacja po prostu może od nas tego wymagać. Jakie są najlepsze palety do 50zł? Sprawdźmy!

Makeup Revolution Rose Gold Chocolate

To paleta, której cena waha się w przedziale między 29,99 zł, a 49,99zł w zależności od miejsca, zależności od sklepu na który trafimy. Paletę czasami możemy również znaleźć w popularnych sieciowych drogeriach takich jak Hebe czy Rossmann. Ta stosunkowo tania i dobra paleta jest także dostępna w wielu, mniejszych drogeriach internetowych, a wystarczy wpisać hasło w wyszukiwarkę: Makeup Revolution Rose Gold Chocolate, a dostaniemy sporo propozycji. Sama paleta zawiera 16 cieni do powiek, które są w modnej tonacji. Nie można mieć także zarzutu do pigmentacji, a nawet jak na cenę palety można rzec, że jest ona na bardzo dobrym poziomie.

Makeup Revolution Soph X

Kolejna świetna budżetowa paleta, którą możemy znaleźć w internetowych drogeriach już od 33,18zł. Zakres cen waha się pomiędzy wcześniej wcześniej wspomnianej już cenie 33,18, a 79zł, więc bez problemu możemy zaliczyć ją do zestawienia świetnych palet do pięćdziesięciu złotych. Dzięki taniej palecie Makeup Revolution Soph X wykonamy dobry jakościowo makijaż typu: smoky, a także świetnie sprawdzi się do bardziej tradycyjnego makijażu dziennego, okolicznościowego czy dziennego.

Makeup Revolution Re-Loaded

Nie mogło zabraknąć w zestawieniu palety z cieniami do powiek w chłodnej kolorystyce. Jest to zestawienie matowych i błyszczących cieni do powiek, a paleta składa się z piętnastu pozycji. Do zalet tej taniej palety możemy zaliczyć: wysoki stopień pigmentacji cieni, długotrwałość. Jest to najtańsza paleta w naszym zestawieniu, a średnia jej cena to około 18zł. Jak na tę cenę warto dorzucić ją do swojej paletowej kolekcji.

Czy opłaca się kupić paletę do 50zł?

Wysokiej jakości zawsze oczekujemy od droższych produktów, ale czasami możemy ją zyskać, wybierając tańszy produkt. Nie inaczej jest z cieniami do powiek i oferowanymi przez wielu producentów paletami. Jeśli chcesz kupić dobrą paletę do 50zł, na pewno nie zawiedziesz się na produktach od Makeup Revolution.


Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Katarzyna Wiśniewska
Od czasu do czasu lubię coś napisać, stąd moja obecność na portalu. Pasjonatka mody, na co dzień zajmująca się zawodowo social mediami. No i kocham podróże!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *